Usługi transportowe i spedycyjne Mrągowo

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mrągowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mrągowo

Nasza firma to zespół dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Najczęściej transportujemy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za zrealizowaną zgodnie z ustaleniami pracę. Samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Pełny proces transportu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich fachu.

Usługi spedycyjne Mrągowo

Jednostka zlecająca przewóz towarów naszej marce, na którymkolwiek spośród etapów przewozu może liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować doświadczonej firmie. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Nasza specjalność to organizowanie fachowych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz wyszukują stosowne rozwiązania dla Klientów. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas bardzo krótki i natychmiast podejmujemy sprawne rozwiązania. Podczas tworzenia przez nas czynności przewożenia się ekwipunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zajmujemy się też przygotowaniem potrzebnych dokumentów do przebiegu realizacji transportu ekwipunków. Proces przewozu towarów zlecony naszej jednostce jest stale kierowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności szybko następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania ładunków na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagienice, Bagienice Małe, Boża Wólka, Boże, Boże Małe, Brodzikowo, Budziska, Czerwonki, Gązwa, Grabowo, Gronowo, Gronowo, Karwie, Kiersztanowo, Kosewo, Krzywe, Lasowiec, Lembruk, Marcinkowo, Miejski Las, Mierzejewo, Młynowo, Muntowo, Nikutowo, Notyst Dolny, Notyst Mały, Notyst Wielki, Nowe Bagienice, Nowy Probark, Polska Wieś, Popowo Salęckie, Probark, Ruska Wieś, Rydwągi, Sądry, Szczerzbowo, Szestno, Śniadowo, Troszczykowo, Użranki, Wierzbowo, Wólka Bagnowska, Wyszembork, Zalec, Zawada, oraz na terenie całej Polski i Europy.