Usługi transportowe i spedycyjne Mrocza

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mroczy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mrocza

Często przemieszczamy towar o podstawowych formatach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Dostarczamy i wysyłamy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za punktualnie i znakomicie wykonaną pracę. Nasze samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. W obszarze działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do sensowności przewożonego ekwipunku stosowny środek dowozu. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Pełny proces transportu ładunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Mrocza

Zaczynając współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania stosownego środku transportu. Zarówno proponowany przez nas transport, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę krajową i międzynarodową. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się również wykonywanie dokumentacji przejazdowej. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i zarówno ekwipunków całopojazdowych. Doświadczenie i specjalistyczne podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów przystępujemy kompleksowo i znajdujemy dla niego optymalne rozwiązanie. Nasza załoga spedycyjna w trakcie planowania transportu nabywa niezbędne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Realizacja zakresu naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Czas odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a działania przeprowadzane przez nas są w sposób sprężysty. Jednostka zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na każdym spośród etapów transportu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białowieża, Chwałka, Dąbrowice, Drążno, Drążonek, Drzewianowo, Drzewianowo, Izabela, Jadwigowo, Janowo, Jeziorki Zabartowskie, Kaźmierzewo, Konstantowo, Kosowo, Kozia Góra Krajeńska, Krukówko, Matyldzin, Modrakowo, Orle, Orle, Orlinek, Ostrowo, Podgórz, Rajgród, Rościmin, Samsieczynek, Słupówko, Wiele, Witosław, Wyrza, Zdrogowo oraz na terenie całej Polski i Europy.