Usługi transportowe i spedycyjne Mrozy

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Mrozów oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Mrozy

Najczęściej transportujemy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje transport załadunków. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza obsada składa się z dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na bardzo wysokim poziomie. We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Bezpieczny transport towarów to sentencja, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Wysyłamy i przywozimy ekwipunki w całej Europie. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania przez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Mrozy

Zadaniami naszej spedycji jest także sporządzanie dokumentacji dostarczanych towarów. Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje wiele aspektów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z współczesnym tematem. Marka Orzeł Transport przygotowuje potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przewozu towarów. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Tok przejazdu towarów powierzony naszej jednostce jest regularnie pilotowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichś przeszkód ekspresowo następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przekazywania ładunków na czas. Nasz zespół spedycyjny podczas obmyślania transportu uzyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie przygotować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Na jakimkolwiek z etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne wyjście z obszaru przesyłek i transportu. Ekspresowo i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas procesu transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barania Ruda, Borki, Choszcze, Dąbrowa, Dębowce, Gajówka Bernatowizna, Gajówka Florianów, Gajówka Gójszcz, Gójszcz, Grodzisk, Guzew, Jeruzal, Jeziorek, Kołacz, Kruki, Kuflew, Lipiny, Lubomin, Łukówiec, Mała Wieś, Natolin, Płomieniec, Porzewnica, Rudka, Rudka-Sanatorium, Skruda, Sokolnik, Topór, Trojanów, Wola Paprotnia, Wola Rafałowska oraz na terenie całej Polski i Europy.