Usługi transportowe i spedycyjne Myślenice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Myślenic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Myślenice

Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w optymalny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Klientami. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wyznaczonego celu. Cały proces transportu ekwipunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Nasza kadra pracownicza składa się z odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Eksportujemy i importujemy załadunki w całej Europie. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za wykonaną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Myślenice

Nasza profesja to organizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej obsady pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz dobierają stosowne rozwiązania dla Kontrahentów. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie ojczystym oraz Normę CMR w transporcie zagranicznym. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu adekwatnego środka przewozu. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie odpowiadamy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z etapów dokonywanych przez nas usług. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to szczególnie obszerny temat, toteż w niniejszej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Zajmujemy się również stworzeniem obowiązkowych dokumentów do toku realizacji transportu ekwipunków. Do założeń naszej spedycji zalicza się układanie przewozu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bęczarka, Borzęta, Bysina, Droginia, Głogoczów, Jasienica, Jawornik, Krzyszkowice, Łęki, Osieczany, Polanka, Poręba, Trzemeśnia, Zasań, Zawada oraz na terenie całej Polski i Europy.