Usługi transportowe i spedycyjne Nakło nad Notecią

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nakła nad Notecią oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nakło nad Notecią

W zakresie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do sensowności dostarczanego ekwipunku właściwy środek dowozu. Nasza obsada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Całkowity proces przewozu ładunków, jest monitorowany. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Towar transportowany przez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Głównie przewozimy towary o standardowych formatach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to zasada, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Nakło nad Notecią

Robione przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu rzetelnych i wszechstronnych usług w aspekcie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w wysyłce przetworów i wyjątkowo dbają o zrealizowanie potrzeb Konsumentów w najbardziej ułatwiony sposób. Planujemy polskie oraz zagraniczne przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Do działań naszej spedycji włącza się też opracowywanie formularzy związanych z przywozem ładunków. Podczas czasu przewozu ładunków mogą wyniknąć różnego typu problemy. W takich momentach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dojeżdża na czas. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie niezbędny do przejazdu ekwipunku. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej marce.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawy, Bogacin, Chrząstowo, Elżbiecin, Gabrielin, Gorzeń, Gumnowice, Janowo, Karnowo, Karnówko, Kazin, Lubaszcz, Małocin, Michalin, Minikowo, Niedola, Olszewka, Paterek, Piętacz, Polichno, Potulice, Rozwarzyn, Suchary, Ślesin, Trzeciewnica, Urszulin, Wieszki, Wieszki, Występ oraz na terenie całej Polski i Europy.