Usługi transportowe i spedycyjne Namysłów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Namysłowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Namysłów

Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. W aktualnych czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za terminowo i uczciwie wykonaną pracę. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Dostarczamy oraz wysyłamy załadunki po całej Europie. Przemieszczany ekwipunek przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na niezwykle wysokim poziomie. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Namysłów

Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz doskonałe rozwiązanie z aspektu przewozu i spedycji. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas nadzwyczaj szybki i błyskawicznie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Spedycja to przedmiot, który może być w różnorodny rodzaj rozumiany przez konsumentów. Poleca się zatem go zlecić doświadczonej firmie. Nasza profesja to realizowanie profesjonalnych i dostosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w zasięgu dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji i dobierają dogodne wyjścia dla Kontrahentów. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Do poleceń naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze dokładnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie polskim oraz jednoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baldwinowice, Barzyna, Brzezinka, Brzozowiec, Bukowa Śląska, Głuszyna, Igłowice, Jastrzębie, Józefków, Kamienna, Kowalowice, Krasowice, Ligota Książęca, Ligotka, Łączany, Michalice, Mikowice, Minkowskie, Niwki, Nowe Smarchowice, Nowy Folwark, Objazda, Pawłowice Namysłowskie, Przeczów, Rychnów, Smarchowice Małe, Smarchowice Śląskie, Smarchowice Wielkie, Smogorzów, Woskowice Małe, Ziemiełowice, Żaba oraz na terenie całej Polski i Europy.