Usługi transportowe i spedycyjne Nekla

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nekli oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nekla

Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania poprzez nich fachu. Przeważnie dowozimy ładunek o standardowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo transportu ładunków to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Wwozimy oraz dostarczamy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Cały proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie.

Usługi spedycyjne Nekla

Realizacja zasięgu naszej pracy jest tożsama z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ładunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Proces transportu towarów zlecony naszej marce jest nieustannie kierowany i kontrolowany. Z kolei w razie jakichś trudności natychmiast następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przesyłania ekwipunków na czas. Duże kompetencje oraz rzetelne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi identyfikuje się nasza marka. Do któregokolwiek z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego idealne rozwiązanie. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym sporządzeniem dokumentacji. Nie istotne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może zrealizować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane zarówno na skalę krajową, jak również międzynarodową. Spedycja to wyjątkowo obszerny temat, dlatego w bieżącej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Nasza spedycja sporządza dodatkowo dokumentację transportową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barczyzna, Chwałszyce, Gąsiorowo, Gierłatowo, Kokoszki, Mała Górka, Milkarowo, Mystki, Nekielka, Opatówko, Podstolice, Racławki, Starczanowo, Stępocin, Stroszki, Targowa Górka, Zasutowo oraz na terenie całej Polski i Europy.