Usługi transportowe i spedycyjne Nowe Brzesko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowego Brzeska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowe Brzesko

W obszarze działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do sensowności przewożonego ekwipunku optymalny środek dowozu. Ładunek , który przemieszcza nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma transportuje ładunki do umówionego miejsca z Kontrahentem. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Całkowity proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Bezpieczny transport towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Nowe Brzesko

Postęp przewozu towarów powierzony naszej marce jest stale kierowany i obserwowany. Z kolei w razie którychkolwiek przeszkód natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę krajową i zagraniczną. Spedycja to dziedzina, jaka porusza wiele aspektów, stąd też warto oddelegować sprawdzonej marce sprawy związane z niniejszym problemem. Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji transportowanych ładunków. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie odpowiadamy na zmiany sytuacji na jakimkolwiek z kroków prowadzonych przez nas usług. Powierzając w nasze dłonie towar możesz mieć pewność, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. W jakimkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieodzownym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i również ekwipunków całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Grębocin, Gruszów, Hebdów, Kuchary, Majkowice, Mniszów, Mniszów-Kolonia, Pławowice, Przybysławice, Rudno Dolne, Sierosławice, Szpitary, Śmiłowice oraz na terenie całej Polski i Europy.