Usługi transportowe i spedycyjne Nowogard

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowogardu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowogard

Bezpieczeństwo przewozu towarów to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W obrębie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do potrzeb przewożonego ładunku adekwatny środek przewozu. Całkowity proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Towar przemieszczany przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną w terminie pracę. Nasza firma świadczy usługi przewozowe załadunków.

Usługi spedycyjne Nowogard

Firma Orzeł Transport zajmuje się również potrzebnym zorganizowaniem dokumentacji. Przebieg reakcji na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zlecenia wykonywane przez nas są w sposób elastyczny. Nasza spedycja sporządza dodatkowo specyfikację przejazdową. Do poleceń naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: właściwość towaru, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Duże kompetencje i specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z którymi upodabnia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów podchodzimy kompleksowo i wyszukujemy dla niego dobre rozwiązanie. W każdej chwili naszej działalności na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. W trakcie całego postępu przewozu ładunków mogą zdarzyć się różnorakiego sposobu dylematy. W takich sytuacjach znacząca jest błyskawiczna odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Nawiązując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka transportu. Spedycja to branża, która porusza wiele elementów, stąd też warto oddelegować doświadczonej firmie sprawy związane z tym tematem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bieniczki, Bieńczyce, Błotno, Bochlin, Boguszyce, Brzozowo, Czermnica, Dąbrowa Nowogardzka, Długołęka, Glicko, Grabin, Jarchlino, Karsk, Krasnołęka, Kulice, Lestkowo, Łęgno, Maszkowo, Miętno, Olchowo, Orzechowo, Orzesze, Osowo, Ostrzyca, Otręby, Płotkowo, Sąpole, Sąpolnica, Sikorki, Słajsino, Struga, Strzelewo, Suchy Las, Szczytniki, Świerczewo, Trzechel, Wierzbięcin, Wojcieszyn, Wołowiec, Wyszomierz, Zagórz, Żabowo, Żabówko oraz na terenie całej Polski i Europy.