Usługi transportowe i spedycyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowego Dworu Mazowieckiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowy Dwór Mazowiecki

Zespół doskonale przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania sprawnie i fachowo. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Całkowity proces przewozu towarów, jest sprawdzany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. W zasięgu działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do potrzeb przewożonego towaru stosowny środek transportu. Regularnie doręczamy towar o podstawowych kształtach. Na prośbę Kontrahenta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu.

Usługi spedycyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Marka Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do przebiegu przejazdu towarów. Powierzając w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru właściwego środka transportu. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Przebieg riposty na sytuacje awaryjne jest szybki, a zlecenia realizowane przez nas są w sposób sprawny. Dokonywane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są robione zarówno na skalę krajową, jak i zagraniczną. Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Spedycja to niesamowicie obszerny temat, dlatego w niniejszej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bronisławka, Zakroczym oraz na terenie całej Polski i Europy.