Usługi transportowe i spedycyjne Nowy Sącz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowego Sącza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowy Sącz

Importujemy oraz eksportujemy towary w całej Europie. Korzystając usług naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Klientów. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to zasada, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do określonego celu. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Nasza firma oferuje usługi przewozowe towarów.

Usługi spedycyjne Nowy Sącz

Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się ekwipunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Jesteśmy elastyczni i w szybkim czasie odpowiadamy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Spedycja to niezwykle szeroki temat, dlatego w owej postaci warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Na dowolnym spośród etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć stosowne wyjście spośród zakresu dostaw i transportu. W trakcie całego przebiegu przewozu ładunków mogą zdarzyć się rozmaitego rodzaju motywy. W takich sytuacjach znacząca jest natychmiastowa riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Inicjowane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Planujemy regionalne i zagraniczne przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są wykonywane zarówno na skalę rodzimą, jak również zagraniczną. Nasz team spedycyjny podczas obliczania przewozu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Januszowa, Piątkowa oraz na terenie całej Polski i Europy.