Usługi transportowe i spedycyjne Nowy Tomyśl

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowego Tomyśla oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowy Tomyśl

Cały proces przewozu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. W obrębie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności dostarczanego ładunku optymalny środek dowozu. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Bezpieczny przewóz ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Nasza firma oferuje transport towarów. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. W teraźniejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu.

Usługi spedycyjne Nowy Tomyśl

Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Doświadczenie i specjalistyczne podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z którymi identyfikuje się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego dogodne rozwiązanie. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: właściwość towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka transportu. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie krajowym oraz harmonijna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Zajmujemy się również zorganizowaniem obowiązujących kwestionariuszy do przebiegu realizacji transportu ładunków. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie rozplanować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. W jakiejkolwiek chwili naszej pracy na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie poradzić dogodne rozwiązanie spośród obszaru spedycji i transportu. Nasza spedycja sporządza również dokumentację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Boruja Kościelna, Boruja Nowa, Bukowiec, Chojniki, Cicha Góra, Glinno, Grubsko, Jastrzębsko Stare, Kozie Laski, Mała Lipka, Nowa Róża, Paproć, Przyłęk, Róża, Sątopy, Sękowo, Stary Tomyśl, Szarki, Wytomyśl oraz na terenie całej Polski i Europy.