Usługi transportowe i spedycyjne Nowy Wiśnicz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Nowego Wiśnicza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Nowy Wiśnicz

Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Nasza brygada to zespół odpowiednio wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania przez nich zawodu. Zazwyczaj dowozimy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Całkowity proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Bezpieczny przewóz towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Nowy Wiśnicz

W jakimkolwiek z momentów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować optymalne rozwiązanie z zakresu spedycji i transportu. Do działań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Realizacja obszaru naszej pracy jest tożsama z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Powierzając w nasze ręce towar możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Doświadczenie i specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z którymi utożsamia się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Klientów podchodzimy wszechstronnie i znajdujemy dla niego perfekcyjne rozwiązanie. Do zadań naszej spedycji włącza się także opracowywanie dokumentów związanych z ładunkiem ładunków. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do toku przewozu towarów. Do działań naszej spedycji zalicza się realizowanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. W trakcie całkowitego przebiegu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego rodzaju dylematy. W takich okolicznościach istotna jest błyskawiczna riposta spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chronów, Kobyle, Kopaliny, Królówka, Leksandrowa, Łomna, Muchówka, Olchawa, Połom Duży, Stary Wiśnicz, Wiśnicz Mały oraz na terenie całej Polski i Europy.