Usługi transportowe i spedycyjne Oborniki Śląskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Obornik Śląskich oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Oborniki Śląskie

Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Cały proces transportu towarów, jest nadzorowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną w terminie pracę. Nasza firma składa się z dobrze wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i profesjonalnie. Bezpieczeństwo transportu towarów to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W obrębie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do zasadności przewożonego towaru adekwatny środek przewozu. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową.

Usługi spedycyjne Oborniki Śląskie

Szybko i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas procesu transportu. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na kompetentne doradztwo oraz znakomite rozwiązanie z aspektu transportu i spedycji. Realizacja zakresu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Doświadczenie i rzetelne podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z którymi utożsamia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Klientów przystępujemy kompleksowo i znajdujemy dla niego stosowne rozwiązanie. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane także na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Do zajęć naszej spedycji należy tworzenie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć pewność, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza ekipa spedycyjna w trakcie projektowania transportu pozyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz tok załadunku i rozładunku. Podejmując współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania stosownego środku transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bagno, Borkowice, Golędzinów, Jary, Kotowice, Kowale, Kuraszków, Lubnów, Morzęcin Mały, Morzęcin Wielki, Osola, Osolin, Paniowice, Pęgów, Piekary, Przecławice, Raków, Rościsławice, Siemianice, Uraz, Wielka Lipa, Wilczyn, Zajączków oraz na terenie całej Polski i Europy.