Usługi transportowe i spedycyjne Oborniki

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Obornik oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Oborniki

Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Przemieszczany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza firma oferuje transport towarów. Całkowity proces transportu ekwipunków, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Bezpieczny transport ładunków to dewiza, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za terminowo i właściwie wykonaną pracę.

Usługi spedycyjne Oborniki

Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i również towarów całopojazdowych. Nasza profesja to realizowanie fachowych i dostosowanych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji i znajdują stosowne wyjścia dla Kontrahentów. Z myślą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ładunku. Tok przejazdu ekwipunków zlecony naszej marce jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichkolwiek trudności szybko następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania ładunków na czas. Nasz team spedycyjny podczas projektowania transportu pozyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie regionalnym oraz równoznaczna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z transportem ekwipunku oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Firma Orzeł Transport dopracowuje potrzebną specyfikację dokumentów do toku przejazdu towarów. Do działań naszej spedycji klasyfikuje się jednocześnie sporządzanie formularzy związanych z ładunkiem towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antonin, Bąblin, Bąblinek, Bąbliniec, Bębnikąt, Bogdanowo, Chrustowo, Dąbrówka Leśna, Dołęga, Gołaszyn, Gołębowo, Górka, Kiszewko, Kiszewo, Kowalewko, Kowanowo, Kowanówko, Lipka, Lulin, Łukowo, Maniewo, Marszewiec, Marylówka, Nieczajna, Niemieczkowo, Nowakowo, Nowołoskoniec, Objezierze, Ocieszyn, Osowo Nowe, Osowo Stare, Pacholewo, Papiernia, Podlesie, Popowo, Popówko, Przeciwnica, Radzim, Rożnowo, Ruks-Młyn, Sepno, Sławienko, Słonawy, Stobnica, Sycyn, Ślepuchowo, Świerkówki, Urbanie, Uścikowo, Uścikowo-Folwark, Uścikówiec, Wargowo, Wychowaniec, Wymysłowo, Wypalanki, Zagaj, Żerniki, Żukowo oraz na terenie całej Polski i Europy.