Usługi transportowe i spedycyjne Obrzycko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Obrzycka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Obrzycko

Nasza firma świadczy usługi przewozowe załadunków. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną zgodnie z postanowieniami pracę. W zasięgu działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do konieczności transportowanego ładunku adekwatny środek transportu. Korzystając usług naszej firmy osiągniesz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania poprzez nich fachu. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny docierają do ustalonego celu. Całkowity proces przewozu towarów, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie.

Usługi spedycyjne Obrzycko

W trakcie całego postępu przejazdu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego gatunku motywy. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są przeprowadzane zarówno na skalę krajową, jak również międzynarodową. Planujemy polskie i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas szczególnie krótki i błyskawicznie podejmujemy sprawne rozwiązania. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, dlatego też warto jest go oddelegować doświadczonej firmie. Podejmowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Osoba zlecająca nam przewóz, w dowolnym z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz dogodne rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Podczas organizowania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brączewo, Bugaj, Chraplewo, Daniele, Dobrogostowo, Gaj Mały, Jaryszewo, Karczemka, Kobylniki, Koźmin, Lizbona, Mędzisko, Obrowo, Ordzin, Pęckowo, Piotrowo, Słopanowo, Stobnicko, Zielonagóra oraz na terenie całej Polski i Europy.