Usługi transportowe i spedycyjne Olecko

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Olecka oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Olecko

Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest sprawdzany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Korzystając pomocy naszej marki osiągniesz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania precyzyjnie i profesjonalnie. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny docierają do określonego celu. Przewożony towar poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Do sprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do wykonywania przez nich fachu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozowe załadunków. Eksportujemy oraz importujemy załadunki po całej Europie.

Usługi spedycyjne Olecko

Do zadań naszego zespołu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie zorganizować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. W dowolnej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie poradzić odpowiednie rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Spedycja to niezwykle szeroki temat, toteż w niniejszej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do jakiegokolwiek z Konsumentów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zadań przewozowych. Dbając o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie dogodny do przewozu ładunku. Realizacja zakresu naszej profesji jest jednoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasza spedycja sporządza jednocześnie specyfikację przewozową. Podczas realizowania przez nas czynności przewożenia się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Babki Gąseckie, Babki Oleckie, Biała Olecka, Borawskie, Borawskie Małe, Dąbrowskie, Dąbrowskie-Osada, Dobki, Doliwy, Duły, Dzięgiele Oleckie, Gąski, Giże, Gordejki, Gordejki Małe, Imionki, Jaśki, Judziki, Kijewo, Kolonie Dąbrowskie, Kukowo, Lenarty, Lesk, Lipkowo, Łęgowo, Możne, Olszewo, Pieńki, Plewki, Przytuły, Raczki Wielkie, Rosochackie, Sedranki, Siejnik, Skowronki, Szczecinki, Ślepie, Świdry, Wólka Kijewska, Zabielne, Zajdy, Zatyki, Zielonówek, oraz na terenie całej Polski i Europy.