Usługi transportowe i spedycyjne Olszyna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Olszyny oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Olszyna

Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Europie. W bieżących czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Cały proces transportu ekwipunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Często przemieszczamy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. W obszarze działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb dostarczanego ładunku prawidłowy środek transportu. Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Towar , który przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Olszyna

Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również tworzenie dokumentacji przejazdowej. Jesteśmy elastyczni i w natychmiastowym czasie działamy na zmiany sytuacji na każdym z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może oczekiwać na profesjonalne doradztwo oraz doskonałe rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji. Nasz team spedycyjny podczas planowania przewozu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu ładunku. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Przebieg przejazdu ładunków powierzony naszej jednostce jest stale pilotowany i dozorowany. Z kolei w razie wszelakich przeszkód natychmiast następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ładunków na czas. Realizacja zasięgu naszej profesji jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie polskim oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są przeprowadzane także na skalę krajową, jak również międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biedrzychowice, Bożkowice, Grodnica, Kałużna, Karłowice, Krzewie Małe, Nowa Świdnica, Olszyna Dolna, Zapusta oraz na terenie całej Polski i Europy.