Usługi transportowe i spedycyjne Opoczno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Opoczna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Opoczno

Z którymkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do określonego celu. Importujemy i eksportujemy towary w całej Europie. We współczesnym świecie znalezienie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz załadunków. Do poprawnego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Pełny proces przewozu towarów, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Zazwyczaj przemieszczamy towary o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie.

Usługi spedycyjne Opoczno

Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie konieczny do przewozu ładunku. Firma Orzeł Transport dopracowuje niezbędną dokumentację do przebiegu przejazdu ładunków. Spedycja to element, który może być w różnorodny rodzaj rozumiany poprzez konsumentów. Rekomenduje się wówczas go zlecić doświadczonej marce. Robione przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. Do działań naszej spedycji zalicza się również opracowywanie formularzy związanych z przewozem ekwipunków. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną oraz zagraniczną. Doświadczenie oraz fachowe podejście do pełnionych przez nas usług to właściwości, z którymi utożsamia się nasza marka. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego znakomite rozwiązanie. Osoba zlecająca nam przewóz, w każdym z momentów transportu może polegać na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie z obszaru przewozu i spedycji. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adamów, Antoniów, Bielowice, Brzustówek, Brzuśnia, Bukowiec Opoczyński, Dęborzeczka, Dzielna, Janów Karwicki, Januszewice, Januszewice, Karwice, Kliny, Kraszków, Kraśnica, Kruszewiec, Kruszewiec-Kolonia, Libiszów, Libiszów-Kolonia, Międzybórz, Modrzew, Modrzewek, Mroczków Duży, Mroczków Gościnny, Ogonowice, Ostrów, Różanna, Sielec, Sitowa, Sitowa, Sobawiny, Sołek, Stara Wieś, Stużno, Stużno-Kolonia, Świerczyna, Wola Załężna, Wólka Dobromirowa, Wólka Karwicka, Wólka Karwicka-Kolonia, Wygnanów, Zameczek, Zameczek, Ziębów oraz na terenie całej Polski i Europy.