Usługi transportowe i spedycyjne Ośno Lubuskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ośna Lubuskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ośno Lubuskie

Zazwyczaj dowozimy towary o standardowych formatach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Klientów. Całkowity proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez kłopotu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Nasza brygada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na wyjątkowo wysokim poziomie. Nasza firma świadczy usługi transportowe ładunków. W zasięgu działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do sensowności transportowanego ekwipunku prawidłowy środek dowozu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z postanowieniami pracę. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania poprzez nich zawodu. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Ośno Lubuskie

Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie rozplanować transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Zajmujemy się także wykonaniem obowiązujących dokumentów do przebiegu realizacji przewozu ekwipunków. Podejmując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dopasowania stosownego środku transportu. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie rodzimym oraz tożsama z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas nadzwyczaj szybki i momentalnie podejmujemy sprawne rozwiązania. Na dowolnym spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować odpowiednie rozwiązanie spośród obszaru przesyłek i transportu. Do zadań naszej spedycji kwalifikuje się też sporządzanie dokumentów związanych z transportem ekwipunków. Jesteśmy fachowcami w aranżowaniu specjalistycznych i kompleksowych usług w charakterze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie przetworów i wyjątkowo dbają o wypełnienie potrzeb Kontrahentów w najbardziej ułatwiony sposób.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Grabno, Gronów, Jamno, Kochań, Lipienica, Lubień, Podośno, Połęcko, Radachów, Sienno, Smogóry, Świniary, Trześniów oraz na terenie całej Polski i Europy.