Usługi transportowe i spedycyjne Ostroróg

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ostroroga oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ostroróg

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do konieczności przewożonego ekwipunku stosowny środek przewozu. Zespół świetnie wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Głównie dowozimy towary o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania przez nich fachu. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do ustalonego celu. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Nasza firma przewozi towary z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z postanowieniami pracę.

Usługi spedycyjne Ostroróg

Zadaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji przewożonych ekwipunków. Podczas przebiegu transportu towarów mogą wyniknąć rozmaitego rodzaju defekty. W takich momentach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich transport w 99% dojeżdża na czas. Spedycja to branża, która porusza wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z obecnym tematem. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu zdobywa nieuniknione wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Z myślą o zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego ekwipunku. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do zajęć naszej spedycji zalicza się tworzenie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielejewo, Bielejewo Leśne, Binino, Bobulczyn, Dobrojewo, Forestowo, Karolewo, Klemensowo, Kluczewo, Oporowo, Piaskowo, Rudki, Szczepankowo, Wielonek, Zapust, oraz na terenie całej Polski i Europy.