Usługi transportowe i spedycyjne Ostrów Mazowiecka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ostrowi Mazowieckiej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ostrów Mazowiecka

Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Wwozimy oraz dostarczamy załadunki w całej Europie. Nasza firma to zespół właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Regularnie dostarczamy ładunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Nasze samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za właściwie i terminowo wykonaną pracę. Firma Orzeł Transport transportuje towar do wyznaczonego punktu z Kontrahentem.

Usługi spedycyjne Ostrów Mazowiecka

Zarówno oferowany przez nas transport, jak również spedycja zalicza się do działań zakresu firmy na skalę regionalną i międzynarodową. Wdrażane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy planowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika ekwipunku, trasa przemieszczania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza profesja to przygotowywanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są doświadczeni w spedycji i znajdują adekwatne wyjścia dla Konsumentów. Do zakresu uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także składanie specyfikacji przejazdowej. Dla naszych Kontrahentów jesteśmy w stanie przyszykować przejazdy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Faza odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest krótki, a działania realizowane przez nas są w sposób sprawny. W którymkolwiek z momentów naszej czynności jesteśmy w stanie zaproponować stosowne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoniewo, Biel, Budy-Grudzie, Dudy, Dybki, Fidury, Guty-Bujno, Jasienica, Jelenie, Jelonki, Jeziorko, Kacpury, Kalinowo, Kalinowo, Kalinowo-Parcele, Komorowo, Koziki, Koziki-Majdan, Kuskowizna, Lipniki, Nagoszewka Druga, Nagoszewka Pierwsza, Nagoszewo, Nieskórz, Nowa Grabownica, Nowa Osuchowa, Nowe Lubiejewo, Pałapus, Podborze, Popielarnia, Pólki, Prochowo, Prosienica, Przyjmy, Przyjmy k. Poręby, Rogóźnia, Rogóźnia, Sagaje, Sielc, Smolechy, Stara Grabownica, Stara Osuchowa, Stare Lubiejewo, Stawek, Stok, Sulęcin-Kolonia, Turka, Ugniewo, Wiśniewo, Zakrzewek, Zalesie oraz na terenie całej Polski i Europy.