Usługi transportowe i spedycyjne Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ostrowiec Świętokrzyski

Towar transportowany poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do potrzeb transportowanego ekwipunku optymalny środek przewozu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach. Bezpieczny transport towarów to zasada, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za rzetelnie oraz terminowo wykonaną pracę. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do realizowania przez nich zawodu. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Eksportujemy oraz importujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy.

Usługi spedycyjne Ostrowiec Świętokrzyski

Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i zagraniczny. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo szybki i ekspresowo podejmujemy elastyczne rozwiązania. Realizacja zasięgu naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie rodzimym oraz z Konwencją CMR w transporcie międzynarodowym. Profesjonalizm i kompletne podejście do dowolnego z Kontrahentów to cechy charakterystyczne naszej załogi spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji poleceń transportowych. Z myślą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. Nie istotne czy jesteś Konsumentem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może przygotować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Przekazując w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Do działań naszej spedycji kwalifikuje się jednocześnie przyrządzanie dokumentów związanych z dowozem ekwipunków. Spedycja to dyscyplina, która zajmuje multum aspektów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z niniejszym problemem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Chmielów, Wólka Bodzechowska oraz na terenie całej Polski i Europy.