Usługi transportowe i spedycyjne Oświęcim

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Oświęcimia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Oświęcim

Nasza firma oferuje usługi przewozowe ładunków. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Często transportujemy towary o podstawowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obszarze działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do sensowności przewożonego ładunku właściwy środek przewozu. Bezpieczeństwo transportu towarów to zasada, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak również indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną w terminie pracę. Wwozimy i doręczamy towary po całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie.

Usługi spedycyjne Oświęcim

Spedycja to dyscyplina, jaka porusza multum elementów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej marce sprawy związane z tym problemem. Prosto i efektywnie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek fragmencie oferowanych przez nas usług. Nasza spedycja sporządza także specyfikację przejazdową. Na jakimkolwiek spośród kroków naszej pracy jesteśmy w stanie doradzić stosowne rozwiązanie spośród zakresu spedycji i transportu. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie potrzebny do przewozu ładunku. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Normę CMR w przewozie międzynarodowym. Nasza ekpia spedycyjna planuje przejazdy towarów drobnicowych, jak i zarówno ładunków całopojazdowych. Nasz team spedycyjny podczas organizowania transportu pozyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego przebiegu przewozu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego rodzaju kłopoty. W takich sytuacjach istotna jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Babice, Broszkowice, Brzezinka, Dwory Drugie, Grojec, Harmęże, Łazy, Pławy, Poręba Wielka, Puściny, Rajsko, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze oraz na terenie całej Polski i Europy.