Usługi transportowe i spedycyjne Paczków

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Paczkowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Paczków

Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną zgodnie z postanowieniami pracę. Pełny proces transportu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach. Bezpieczny przewóz towarów to reguła, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. W dzisiejszych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Często dostarczamy ładunek o podstawowych kształtach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami oraz nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu.

Usługi spedycyjne Paczków

Przebieg odpowiedzi na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a zadania wykonywane przez nas są w sposób zwinny. Do działań naszej spedycji zalicza się przygotowywanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Nasza spedycja sporządza dodatkowo dokumentację transportową. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Podczas tworzenia przez nas czynności przewożenia się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie prace związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza specjalność to realizowanie profesjonalnych i przystosowanych do potrzeb Konsumenta usług w obszarze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są doświadczeni w spedycji i wyszukują maksymalne rozwiązania dla Klientów. Zarówno proponowany przez nas transport, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i międzynarodową. Nasz team spedycyjny podczas obmyślania przewozu pozyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Osoba zlecająca nam transport, w jakimkolwiek z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz odpowiednie rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dziewiętlice, Gościce, Kamienica, Kozielno, Lisie Kąty, Stary Paczków, Ścibórz, Trzeboszowice, Ujeździec, Unikowice, Wilamowa oraz na terenie całej Polski i Europy.