Usługi transportowe i spedycyjne Pakość

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pakości oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pakość

W aspekcie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do konieczności przewożonego ładunku właściwy środek dowozu. Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami i nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Firma Orzeł Transport oferuje transport ładunków. Nasze samochody i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które upoważniają do realizowania poprzez nich zawodu. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Nasza brygada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za zrealizowaną na czas pracę. Z którymkolwiek Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Pakość

Błyskawicznie i elastycznie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Do zadań naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: specyfika ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie potrzebny do przewozu towaru. Zajmujemy się także stworzeniem obowiązujących dokumentów do toku realizacji transportu towarów. Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. W trakcie całkowitego postępu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się niejednorodnego rodzaju dylematy. W takich sytuacjach ważna jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Do zagadnień naszej spedycji klasyfikuje się też sporządzanie dokumentów związanych z transportem ekwipunków. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone także na skalę rodzimą, jak również zagraniczną. Realizacja obszaru naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dziarnowo, Giebnia, Gorzany, Jankowo, Kościelec, Leszczyce, Ludkowo, Ludwiniec, Łącko, Mielno, Radłowo, Rybitwy, Rycerzewko, Rycerzewo, Węgierce, Wielowieś, Wojdal oraz na terenie całej Polski i Europy.