Usługi transportowe i spedycyjne Parczew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Parczewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Parczew

Nasze samochody i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Bezpieczeństwo przewozu towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Zespół doskonale przygotowanych kierowców, których posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu ładunków. Regularnie przewozimy ekwipunek o podstawowych formatach. Na prośbę Klienta możemy zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy. Przywozimy oraz eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Parczew

Postęp transportu ładunków powierzony naszej marce jest regularnie kierowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek komplikacji ekspresowo następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ładunków na czas. Spedycja to dyscyplina, jaka porusza mnóstwo elementów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej marce kwestie związane z tym problemem. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie krótki i ekspresowo podejmujemy sprawne rozwiązania. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem ekwipunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja zalicza się do działań obszaru firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Nasza załoga spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru odpowiedniego środka przewozu.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Babianka, Brudno, Buradów, Jasionka, Koczergi, Komarne, Królewski Dwór, Laski, Michałówka, Pohulanka, Przewłoka, Siedliki, Sowin, Szytki, Tyśmienica, Wierzbówka, Wola Przewłocka, Zaniówka oraz na terenie całej Polski i Europy.