Usługi transportowe i spedycyjne Piaseczno

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piaseczna oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piaseczno

W bieżących czasach odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Wwozimy i doręczamy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Firma Orzeł Transport świadczy usługi transportowe towarów. Całkowity proces przewozu ładunków, jest kontrolowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Konsumentów. Zazwyczaj przewozimy ekwipunek o podstawowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie uprawniające do realizowania poprzez nich zawodu. Z jakimkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób płynny trafiają do wskazanego celu.

Usługi spedycyjne Piaseczno

Podejmując współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu dostosowania stosownego środku transportu. Jesteśmy specjalistami w planowaniu rzetelnych i wszechstronnych usług w obszarze wysyłki samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji przetworów i szczególnie dbają o zrealizowanie spraw Konsumentów w niezwykle ułatwiony sposób. Sprawowana przez nas działalność jest wykonywana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz tożsama z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie zagranicznym. Nie ważne czy jesteś Kontrahentem prywatnym czy B2B nasza załoga spedycyjna może rozplanować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Do obszaru prowadzonych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również tworzenie specyfikacji transportowej. Podczas przebiegu przewozu ekwipunków mogą wyniknąć różnego rodzaju defekty. W takich momentach jest ważna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Zajmujemy się też sporządzeniem obowiązkowych dokumentów do procesu realizacji transportu towarów. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zakresu firmy na skalę krajową oraz międzynarodową. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem towaru oraz sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Antoninów, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Bogatki, Chojnów, Chylice, Chylice-Pólko, Chyliczki, Głosków, Głosków-Letnisko, Gołków, Grochowa, Henryków-Urocze, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, Józefosław, Julianów, Kamionka, Karolin, Kuleszówka, Leśniczówka na Zielonym, Łbiska, Mieszkowo, Orzeszyn, Pęchery, Pęchery, Pilawa, Pilawa, Robercin, Runów, Runów, Siedliska, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Kozodawska, Wólka Pęcherska, Wólka Pracka, Zalesie Górne, Złotokłos, Żabieniec oraz na terenie całej Polski i Europy.