Usługi transportowe i spedycyjne Piaski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piask oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piaski

Bezpieczny przewóz towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasze pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wyznaczonego celu. Całkowity proces przewozu ekwipunków, jest śledzony. Bez problemu Klient może zdobyć od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. Nasza załoga to zespół dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania sprawnie i fachowo. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. Do poprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania lekarskie upoważniające do realizowania przez nich fachu. W zasięgu poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dobrany do potrzeb transportowanego ładunku należyty środek przewozu. Przywozimy oraz eksportujemy załadunki po całej Europie. Towar transportowany przez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Piaski

Czas reakcji na sytuacje awaryjne jest szybki, a zadania realizowane przez nas są w sposób elastyczny. Planujemy polskie oraz międzynarodowe przewozy transportowe całopojazdowe i drobnicowe. Postępujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Normę CMR w przewozie zagranicznym. Zarówno proponowany przez nas przewóz, jak również spedycja klasyfikuje się do działań zasięgu firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej firmie. Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Nasza spedycja opracowuje dodatkowo specyfikację transportową. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z dowozem towaru oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Postęp przejazdu ekwipunków zlecony naszej marce jest stale pilotowany i monitorowany. Z kolei w razie którychkolwiek trudności bezzwłocznie następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przesyłania ładunków na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Brzezice, Brzeziczki, Bystrzejowice Drugie, Bystrzejowice Pierwsze, Bystrzejowice Trzecie, Emilianów, Gardzienice Drugie, Gardzienice Pierwsze, Giełczew, Janówek, Józefów, Kawęczyn, Klimusin, Kolonia Siedliszczki, Kozice Dolne, Kozice Górne, Majdan Brzezicki, Majdan Kawęczyński, Majdan Kozic Dolnych, Majdan Kozic Górnych, Majdanek Kozicki, Marysin, Młodziejów, Siedliszczki, Wierzchowiska, Wola Gardzienicka, Wola Piasecka, Żegotów oraz na terenie całej Polski i Europy.