Usługi transportowe i spedycyjne Piastów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piastowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piastów

W bieżących czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. W obrębie poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do konieczności dostarczanego ekwipunku stosowny środek dowozu. Ładunek , jaki transportuje nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich zawodu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni doceniają wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną na czas pracę. Nasze samochody i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Zwykle przewozimy towar o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte ślady z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas przeszkody nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Piastów

Rozpoczynając współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania odpowiedniego środku transportu. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i europejski. Nasza specjalność to organizowanie specjalistycznych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w obszarze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz znajdują dogodne rozwiązania dla Konsumentów. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także tworzenie dokumentacji przewozowej. W trakcie całkowitego postępu przejazdu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego sposobu kłopoty. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do przebiegu przejazdu ładunków. Nasza brygada spedycyjna w trakcie projektowania transportu nabywa niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczania ekwipunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Organizacja transportów polskich i zagranicznych to obręb działań, którym porusza się nasza firma. Spedycja to temat, który może być w różny rodzaj rozumiany przez adresatów. Rekomenduje się wówczas go zlecić doświadczonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gołąbki, Niedźwiadek oraz na terenie całej Polski i Europy.