Usługi transportowe i spedycyjne Piechowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piechowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piechowice

Doręczamy oraz eksportujemy ładunki po całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i klarownych warunkach. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności inne trasy Europy. Pełny proces przewozu towarów, jest monitorowany. Bez problemu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego ładunek. W aspekcie poczynań, które oferujemy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do sensowności dostarczanego towaru prawidłowy środek przewozu. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do ustalonego celu. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach swoich Konsumentów. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Piechowice

Do założeń naszego teamu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasza spedycja opracowuje jednocześnie specyfikację przewozową. W trakcie całkowitego przebiegu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się rozmaitego typu problemy. W takich sytuacjach ważna jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Z myślą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego towaru. Zajmujemy się też opracowaniem niezbędnych dokumentów do toku realizacji transportu towarów. Do działań naszej spedycji zalicza się rozpoczynanie transportu ekwipunków zarówno drobnicowych, jak i całopojazdowych. Spedycja to dyscyplina, która porusza mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować sprawdzonej marce sprawy związane z współczesnym tematem. Realizacja obszaru naszej profesji jest jednoznaczna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie regionalnym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane zarówno na skalę krajową, jak i zagraniczną.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Kopanina, Szklarska Poręba oraz na terenie całej Polski i Europy.