Usługi transportowe i spedycyjne Piekary Śląskie

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piekar Śląskich oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piekary Śląskie

Całkowity proces przewozu ładunków, jest nadzorowany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Nasze pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Przewożony towar poprzez naszą firmę jest w optymalny sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną w terminie pracę. Zespół znakomicie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Głównie transportujemy ekwipunek o podstawowych formatach. Na życzenie Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczny transport towarów to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Firma Orzeł Transport transportuje załadunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem.

Usługi spedycyjne Piekary Śląskie

Organizacja transportów regionalnych i zagranicznych to obszar działań, którym pasjonuje się nasza firma. Na dowolnym spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić dogodne wyjście spośród obszaru wysyłek i transportu. Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do toku przejazdu towarów. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do jakiegokolwiek z Klientów to cechy rozpoznawalne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji działań transportowych. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są realizowane zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową. Sprawowana przez nas działalność jest realizowana ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz jednoznaczna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Nasz team spedycyjny podczas przewidywania przewozu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Spedycja to problem, jaki potrafi być w różnorodny rodzaj przyswajany przez adresatów. Zaleca się więc go zlecić sprawdzonej firmie. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć swobodę, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bytom, Siemianowice Śląskie oraz na terenie całej Polski i Europy.