Usługi transportowe i spedycyjne Pieńsk

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pieńska oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pieńsk

Przywozimy i wysyłamy ładunki po całej Europie. Towar , który przemieszcza nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Nasza firma składa się z odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Mamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ekwipunku spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas trudności nowe trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Regularnie przewozimy ładunek o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną w terminie pracę.

Usługi spedycyjne Pieńsk

W trakcie całego postępu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego charakteru motywy. W takich sytuacjach ważna jest szybka odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Organizacja transportów regionalnych i międzynarodowych to zasięg działań, którym pasjonuje się nasza firma. Spedycja to temat, który potrafi być w różnorodny sposób przyswajany poprzez odbiorców. Rekomenduje się więc go zlecić doświadczonej firmie. Na jakimkolwiek spośród etapów naszej pracy jesteśmy w stanie podpowiedzieć znakomite wyjście spośród charakteru spedycji i transportu. Do zagadnień naszej spedycji zalicza się także przyrządzanie formularzy związanych z ładunkiem towarów. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest natychmiastowy, a działania realizowane przez nas są w sposób zwinny. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym oraz Konwencję CMR w przewozie międzynarodowym. Zaczynając współpracę transportową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania odpowiedniego środku transportu. Zajmujemy się też opracowaniem nieodzownych dokumentów do toku realizacji przewozu ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawa Dolna, Bielawa Górna, Dłużyna Dolna, Dłużyna Górna, Lasów, Prędocice, Sośniak, Stojanów, Strzelno, Żarka nad Nysą, Żarki Średnie oraz na terenie całej Polski i Europy.