Usługi transportowe i spedycyjne Pieszyce

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pieszyc oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pieszyce

Nasze pojazdy i naczepy, jakie mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób płynny docierają do określonego celu. W dzisiejszych czasach odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za profesjonalnie i terminowo przeprowadzoną pracę. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ekwipunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy. Przeważnie dowozimy ekwipunki o standardowych kształtach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Bezpieczeństwo przewozu towarów to wytyczna, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Korzystając usług naszej marki zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Klientami. Eksportujemy i importujemy towary w całej Europie. Nasza firma przewozi ładunki do umówionego miejsca z Klientem.

Usługi spedycyjne Pieszyce

Doświadczenie oraz fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Konsumentów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego perfekcyjne rozwiązanie. Nasza osada spedycyjna w trakcie przygotowywania transportu uzyskuje potrzebne wskazówki takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, właściwość towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Podczas organizowania przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nie ważne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza obsługa spedycyjna może zaaranżować Ci przewóz ładunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także składanie dokumentacji przewozowej. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym przygotowaniem specyfikacji dokumentów. Realizacja zakresu naszej pracy jest zgodna z Ogólnopolskimi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie polskim oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Osoba zlecająca przewóz ładunków naszej marce, na którymkolwiek z etapów przewozu może liczyć na fachowe doradztwo oraz idealne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Spedycja to niesamowicie szeroki temat, stąd też w tejże kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawa, Dzierżoniów oraz na terenie całej Polski i Europy.