Usługi transportowe i spedycyjne Pilawa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pilawy oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pilawa

Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Nasza firma przewozi załadunek do umówionego punktu z Klientem. Nasza załoga to zespół dobrze przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Całkowity proces przewozu ładunków, jest śledzony. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Przemieszczany ładunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. W obszarze działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować przystosowany do konieczności dostarczanego ekwipunku stosowny środek przewozu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na prostych i klarownych warunkach. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Przeważnie przewozimy ekwipunki o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta możemy przeprowadzić również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Pilawa

Zarówno oferowany przez nas przewóz, jak i spedycja klasyfikuje się do działań obszaru firmy na skalę regionalną i zagraniczną. Zajmujemy się również sporządzeniem niezbędnych dokumentów do toku realizacji przewozu ładunków. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować sprawdzonej firmie. Do zagadnień naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Nasza ekpia spedycyjna inicjuje przewozy towarów drobnicowych, jak i zarówno ładunków całopojazdowych. Profesjonalizm i wszechstronne nastawienie do dowolnego z Konsumentów to cechy charakterystyczne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji założeń transportowych. Proces transportu ekwipunków powierzony naszej marce jest nieustannie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie jakichś komplikacji szybko następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przemieszczania ładunków na czas. Nasza spedycja przygotowuje także dokumentację przejazdową. Przekazując w nasze ręce towar możesz mieć gwarancję, że wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Gocław, Jaźwiny, Kalonka, Lipówki, Łucznica, Niesadna, Puznówka, Rogalec, Trąbki, Wygoda, Żelazna oraz na terenie całej Polski i Europy.