Usługi transportowe i spedycyjne Pińczów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pińczowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pińczów

W zasięgu poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować przystosowany do potrzeb transportowanego ekwipunku odpowiedni środek dowozu. Nasze pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Mamy przetarte kierunki z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. W obecnych czasach znalezienie właściwej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Nasza firma oferuje transport ładunków. Często przemieszczamy towary o standardowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Konsumentami. Wysyłamy oraz dostarczamy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie i profesjonalnie zrealizowaną pracę.

Usługi spedycyjne Pińczów

Działaniami naszej spedycji jest również przygotowywanie dokumentacji transportowanych ekwipunków. Nasza specjalność to przygotowywanie fachowych i dobranych do potrzeb Klienta usług w aspekcie dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są profesjonalni w spedycji i dobierają dogodne wyjścia dla Konsumentów. Z inicjatywą o zleceniodawcy wybieramy środek transportu do potrzeb dostarczanego ekwipunku. Dokonywane poprzez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ekwipunku oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są robione zarówno na skalę krajową, jak i zagraniczną. Marka Orzeł Transport przygotowuje niezbędną specyfikację dokumentów do toku przewozu ekwipunków. Na którymkolwiek z odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie z zakresu dostaw i transportu. Prosto i efektywnie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na dowolnym momencie świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Aleksandrów, Bogucice Drugie, Bogucice Pierwsze, Borków, Brzeście, Bugaj, Byczów, Chrabków, Chruścice, Chwałowice, Gacki, Gacki-Osiedle, Grochowiska, Kopernia, Kowala, Kozubów, Krzyżanowice Dolne, Krzyżanowice Średnie, Leszcze, Marzęcin, Młodzawy Duże, Młodzawy Małe, Mozgawa, Nowa Zagość, Orkanów, Pasturka, Podłęże, Sadek, Skowronno Dolne, Skowronno Górne, Skrzypiów, Stara Zagość, Szarbków, Szczypiec, Uników, Winiary, Włochy, Wola Zagojska Dolna, Wola Zagojska Górna, Zagorzyce, Zakrzów, Zawarża oraz na terenie całej Polski i Europy.