Usługi transportowe i spedycyjne Piotrków Kujawski

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Piotrkowa Kujawskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Piotrków Kujawski

Nasza załoga to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i profesjonalnie. Przemieszczany towar przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Importujemy oraz eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Nasza firma transportuje towary do wyznaczonego miejsca z Kontrahentem. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wpasowany do zasadności dostarczanego ładunku stosowny środek przewozu. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz wyższy prestiż w ocach własnych Klientów. Bezpieczny transport ładunków to zasada, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu.

Usługi spedycyjne Piotrków Kujawski

Marka Orzeł Transport dopracowuje potrzebną dokumentację do procesu przejazdu towarów. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przejazdy ładunków drobnicowych, jak i także ładunków całopojazdowych. Rozpoczynając współpracę przewozową robimy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania adekwatnego środku transportu. Ekspresowo i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Do zajęć naszej spedycji kwalifikuje się też tworzenie kwestionariuszy związanych z ładunkiem towarów. Podczas tworzenia przez nas czynności przemieszczania się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Na dowolnym spośród etapów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie spośród obszaru dostaw i transportu. Sprawowana przez nas praca jest odbywana ze dokładnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w transporcie rodzimym oraz zgodna z konwencją międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane także na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anusin, Bycz, Byszewo, Czarnotka, Dębołęka, Gradowo, Higieniewo, Jerzyce, Józefowo, Kaczewo, Kaspral, Katarzyna, Kozy, Krogulec, Leszcze, Lubsin, Łabędzin, Łączki, Malina, Nowa Wieś, Palczewo, Połajewek, Połajewo, Przedłuż, Przewóz, Rogalin, Rudzk Duży, Rudzk Mały, Rzeczyca, Rzepiska, Sokoły, Stawiska, Szewce, Świątniki, Teodorowo, Trojaczek, Wąsewo, Wincentowo, Wójcin, Zakręta, Zborowiec oraz na terenie całej Polski i Europy.