Usługi transportowe i spedycyjne Pisz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pisza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pisz

Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Nasze samochody i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do konieczności transportowanego ekwipunku optymalny środek przewozu. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za przeprowadzoną zgodnie z postanowieniami pracę. Do sprawnego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i mają aktualne badania medyczne upoważniające do realizowania poprzez nich fachu. Nasza firma świadczy usługi przewozu ładunków. W obecnych czasach znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Importujemy i eksportujemy ekwipunki po całej Europie. Cały proces przewozu ekwipunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar.

Usługi spedycyjne Pisz

Wdrażane przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie regionalnym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują obszar działań zarówno krajowy, jak i europejski. Nie istotne czy jesteś Konsumentem indywidualnym czy B2B nasza drużyna spedycyjna może zorganizować Ci transport ekwipunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Rozpoczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu właściwego środka transportu. Duże kompetencje oraz profesjonalne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z jakimi identyfikuje się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Klientów podchodzimy wszechstronnie i szukamy dla niego optymalne rozwiązanie. Podczas tworzenia przez nas czynności transportowania się towaru możesz mieć pewność, iż ekspedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to dziedzina, jaka zajmuje multum aspektów, stąd też warto oddelegować profesjonalnej firmie sprawy związane z niniejszym tematem. Zajmujemy się także sporządzeniem obowiązujących kwestionariuszy do procesu realizacji transportu ekwipunków. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się również tworzenie specyfikacji przejazdowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Anuszewo, Babrosty, Bogumiły, Borki, Ciesina, Czarny Róg, Dłutowo, Dziadki, Hejdyk, Imionek, Jabłoń, Jagodne, Jaśkowo, Jaśkowo, Jeglin, Jeże, Kałęczyn, Karpa, Karwik, Kocioł, Kocioł Duży, Kociołek Szlachecki, Kulik, Kwik, Lipa Przednia, Lipa Tylna, Lisie Jamy, Liski, Łupki, Łysonie, Maldanin, Maszty, Niedźwiedzie, Pietrzyki, Pilchy, Piskorzewo, Pogobie Średnie, Pogobie Tylne, Rakowo, Rakowo Piskie, Rostki, Rybitwy, Snopki, Stare Guty, Szczechy Małe, Szczechy Wielkie, Szeroki Bór Piski, Szparki, Trzonki, Turośl, Turowo, Turowo Duże, Uściany Nowe, Uściany Stare, Wądołek, Wąglik, Wiartel, Wiartel Mały, Wielki Las, Zawady, Zdory, Zdunowo, Zimna oraz na terenie całej Polski i Europy.