Usługi transportowe i spedycyjne Pleszew

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pleszewa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pleszew

Nasza kadra pracownicza to zespół dobrze przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. Posiadamy przetarte ślady z wieloma koproducentami i nadawcami ładunku z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez nas usługi za rzetelnie i punktualnie zrealizowaną pracę. Nasza firma świadczy usługi przewozowe ładunków. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Pojazdy i naczepy, którymi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do wskazanego celu. Importujemy i eksportujemy ładunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Klientów. Bezpieczeństwo przewozu ładunków to reguła, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Pleszew

Jednostka zlecająca przewóz towarów naszej firmie, na którymkolwiek z etapów przewozu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz adekwatne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie reagujemy na modyfikacje sytuacji na jakimkolwiek z kroków dokonywanych przez nas usług. Dla naszych Odbiorców jesteśmy w stanie rozplanować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Zajmujemy się też zorganizowaniem obowiązujących kwestionariuszy do toku realizacji transportu ładunków. W trakcie całego przebiegu przejazdu ładunków mogą zdarzyć się przeróżnego pokroju dylematy. W takich okolicznościach znacząca jest ekspresowa odpowiedź spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są dostarczane w 99% są na czas. Powierzając w nasze dłonie ładunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy dostosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb przekazywanego ekwipunku. Działamy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym oraz Konwencję CMR w transporcie międzynarodowym. Do zajęć naszej spedycji zalicza się także przyrządzanie kwestionariuszy związanych z ładunkiem ekwipunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Baranówek, Borucin, Bógwidze, Bronów, Brzezie, Chorzew, Dobra Nadzieja, Folusz, Grodzisko, Janków, Korzkwy, Kowalew, Kuczków, Lenartowice, Lubomierz, Ludwina, Łaszew, Marszew, Nowa Wieś, Pacanowice, Piekarzew, Prokopów, Rokutów, Sowina, Sowina Błotna, Suchorzew, Taczanów Drugi, Taczanów Pierwszy, Turowy, Zawady, Zawidowice, Zielona Łąka oraz na terenie całej Polski i Europy.