Usługi transportowe i spedycyjne Podkowa Leśna

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Podkowy Leśnej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Podkowa Leśna

Importujemy i eksportujemy załadunki po całej Europie. Nasza brygada to zespół wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Bezpieczeństwo transportu towarów to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Nasza firma świadczy usługi transportowe załadunków. Z którymkolwiek Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na prostych i klarownych warunkach. W obecnych czasach odkrycie odpowiedniej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. W obrębie działań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować dostosowany do sensowności dostarczanego ładunku adekwatny środek dowozu. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Cały proces przewozu ładunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może otrzymać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego towar.

Usługi spedycyjne Podkowa Leśna

Organizacja przewozów krajowych oraz międzynarodowych to obszar działań, którym pasjonuje się nasza marka. W jakiejkolwiek chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć perfekcyjne rozwiązanie spośród zakresu spedycji i transportu. Błyskawicznie i sprawnie odpowiadamy na zmiany sytuacji awaryjnych na wszelakim odcinku świadczonych przez nas usług. Doświadczenie oraz specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z jakimi utożsamia się nasza marka. Do jakiegokolwiek z Klientów przystępujemy kompleksowo i wyszukujemy dla niego dobre rozwiązanie. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są wykonywane także na skalę regionalną, jak i międzynarodową. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu przesiewu stosownego środka przewozu. Do działań naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: właściwość ekwipunku, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Dokonywane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie europejskim. W trakcie całkowitego postępu przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się przeróżnego rodzaju dylematy. W takich okolicznościach znacząca jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Otrębusy, Żółwin oraz na terenie całej Polski i Europy.