Usługi transportowe i spedycyjne Police

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Polic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Police

We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Mamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za dobrze i terminowo zrealizowaną pracę. Pełny proces transportu ładunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili aktualnej jego ładunek. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. W obszarze poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do sensowności przewożonego ekwipunku optymalny środek dowozu. Nasze samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Zespół znakomicie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania dokładnie i profesjonalnie.

Usługi spedycyjne Police

Firma Orzeł Transport zajmuje się także potrzebnym opracowaniem specyfikacji dokumentów. Duże kompetencje oraz fachowe podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z jakimi identyfikuje się nasza firma. Do któregokolwiek z Klientów podchodzimy kompleksowo i znajdujemy dla niego dogodne rozwiązanie. Nasza spedycja przygotowuje również dokumentację przejazdową. Do zadań naszego personelu spedycyjnego należy planowanie przewozu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Klienta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa transportowania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. W trakcie całkowitego toku przejazdu ładunków mogą zdarzyć się niejednorodnego sposobu dylematy. W takich sytuacjach znacząca jest szybka riposta spedytora. Z kolei przewozy ładunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Podczas organizowania przez nas czynności przewożenia się ładunku możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie procedury związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Realizacja zakresu naszej profesji jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie potrzebny do przewozu ekwipunku. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego problemu, dlatego też warto jest go delegować sprawdzonej firmie.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bartoszewo, Dębostrów, Dobieszczyn, Drogoradz, Gunice, Karpin, Leśno Górne, Mazańczyce, Niekłończyca, Nowa Jasienica, Pienice, Pilchowo, Podbrzezie, Poddymin, Przęsocin, Siedlice, Sierakowo, Stare Leśno, Tanowo, Tatynia, Trzebież, Trzeszczyn, Turznica, Uniemyśl, Węgornik, Wieńkowo, Zalesie, Żółtew oraz na terenie całej Polski i Europy.