Usługi transportowe i spedycyjne Polkowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Polkowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Polkowice

Do prawidłowego funkcjonowania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Z którymkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma transportuje ładunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. W obszarze działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dostosowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku właściwy środek transportu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, których posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania na najwyższym poziomie. Bezpieczny transport ładunków to dewiza, jaka weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Mamy przetarte ślady z wieloma adresatami i nadawcami ekwipunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za wykonaną zgodnie z ustaleniami pracę. Doręczamy i eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu.

Usługi spedycyjne Polkowice

Realizacja zakresu naszej profesji jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie rodzimym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Dla jakiegokolwiek naszego zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu dopasowany do potrzeb przewożonego towaru. W każdej chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej transport jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne wyjście spośród obszaru spedycji i transportu. Zajmujemy się też sporządzeniem obowiązujących kwestionariuszy do toku realizacji przewozu ekwipunków. Podobnie, jak w przypadku przewozu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i europejski. Nie istotne czy jesteś Klientem indywidualnym czy B2B nasza obsada spedycyjna może zrealizować Ci transport towarów całopojazdowych, jak i drobnicowych. Spedycja to niesamowicie szeroki temat, toteż w tej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. W trakcie całego postępu przewozu towarów mogą zdarzyć się różnorakiego pokroju dylematy. W takich okolicznościach znacząca jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są transportowane w 99% są na czas. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas wyjątkowo krótki i momentalnie podejmujemy sprawne rozwiązania.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barszów, Biedrzychowa, Dąbrowa, Guzice, Jędrzychów, Kaźmierzów, Komorniki, Moskorzyn, Nowa Wieś Lubińska, Nowinki, Paulinów, Pieszkowice, Sobin, Sucha Górna, Tarnówek, Trzebcz, Włoszczów, Żelazny Most, Żuków, Żuków, oraz na terenie całej Polski i Europy.