Usługi transportowe i spedycyjne Poniatowa

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Poniatowej oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Poniatowa

Bezpieczeństwo przewozu towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Importujemy i eksportujemy towary w całej Europie. Samochody i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny docierają do określonego celu. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz wyższy prestiż w ocach swoich Klientów. W zasięgu poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do sensowności transportowanego towaru prawidłowy środek przewozu. Przeważnie transportujemy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Cały proces transportu ekwipunków, jest monitorowany. Bez kłopotu Klient może otrzymać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek. Zespół znakomicie przygotowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej firmie wykonuje zadania precyzyjnie i fachowo. Z jakimkolwiek Kontrahentem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Poniatowa

Firma Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do toku przejazdu towarów. Jesteśmy ekspertami w planowaniu specjalistycznych i kompletnych usług w obszarze spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w wysyłce towarów i szczególnie dbają o spełnienie potrzeb Kontrahentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. W dowolnej chwili naszej działalności na życzenie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie poradzić dogodne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Zaczynając współpracę ze zleceniodawcą, rozpoczynamy od konsultacji z nim w celu wyboru stosownego środka przewozu. Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie krajowym i o konwencję międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy elastyczni i w ekspresowym czasie działamy na zmiany sytuacji na którymkolwiek z etapów prowadzonych przez nas usług. Do działań naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W tym punkcie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wiadomości jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Postęp transportu towarów zlecony naszej jednostce jest stale pilotowany i obserwowany. Z kolei w razie jakichś komplikacji szybko następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania towarów na czas. Nasza spedycja sporządza jednocześnie dokumentację przejazdową.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dąbrowa Wronowska, Henin, Kocianów, Kowala Druga, Kowala Pierwsza, Kraczewice Prywatne, Kraczewice Rządowe, Niezabitów, Obliźniak, Plizin, Poniatowa, Spławy, Wólka Łubkowska, Zofianka oraz na terenie całej Polski i Europy.