Usługi transportowe i spedycyjne Poniec

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ponieca oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Poniec

Cały proces transportu ładunków, jest obserwowany. Bez problemu Klient może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili współczesnej jego towar. Nasze samochody i naczepy, jakimi operujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Towar , jaki przemieszcza nasza firma jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Klientów. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do potrzeb transportowanego ekwipunku właściwy środek przewozu. Przywozimy oraz eksportujemy towary po całej Europie. Bezpieczny transport towarów to zasada, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania medyczne uprawniające do realizowania przez nich fachu.

Usługi spedycyjne Poniec

Na jakimkolwiek spośród etapów naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne rozwiązanie spośród obszaru wysyłek i transportu. Do poleceń naszego personelu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W tym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie informacje jak: specyfika ekwipunku, trasa przewożenia ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Realizacja zasięgu naszej pracy jest tożsama z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w transporcie krajowym oraz z Normą CMR w transporcie międzynarodowym. Do działań naszej spedycji należy realizowanie przewozu towarów zarówno drobnicowych, jak również całopojazdowych. Rozpoczynając współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu przystosowania korzystnego środku transportu. Zajmujemy się też wykonaniem obowiązkowych dokumentów do procesu realizacji przewozu ekwipunków. Podczas organizowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, iż spedytor będzie odpowiedzialny za takie czynności związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Spedycja to temat, jaki może być w różnorodny rodzaj przyswajany poprzez klientów. Zaleca się wówczas go powierzyć doświadczonej marce. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych przyporządkowuje się także opracowywanie specyfikacji przewozowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bączylas, Bogdanki, Czarkowo, Drzewce, Dzięczyna, Franciszkowo, Grodzisko, Grodzisko, Janiszewo, Janiszewo, Karolinowo, Kopanie, Krzysztofowo, Łęka Mała, Łęka Wielka, Łęka Wielka, Maciejewo, Miechcin, Poniec-Folwark, Rokosowo, Rokosowo, Sarbinowo, Szurkowo, Śmiłowo, Teodozewo, Waszkowo, Włostki, Wydawy, Zawada, Żytowiecko oraz na terenie całej Polski i Europy.