Usługi transportowe i spedycyjne Poznań

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Poznania oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Poznań

W aspekcie poczynań, jakie oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dobrany do sensowności przewożonego towaru idealny środek dowozu. Zwykle przemieszczamy towary o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Firma Orzeł Transport oferuje przewóz towarów. Nasza kadra pracownicza składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na niezwykle wysokim poziomie. Korzystając pomocy naszej marki zdobędziesz większy prestiż w ocach swoich Kontrahentów. Transportowany ładunek przez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Wwozimy oraz przywozimy załadunki po całej Europie. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni lubią wykonywane przez naszą firmę usługi za wykonaną zgodnie z ustaleniami pracę. Bezpieczny przewóz towarów to zasada, jaka weszła w krew każdemu z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Poznań

W trakcie całego postępu przewozu towarów mogą zdarzyć się niejednorodnego gatunku problemy. W takich sytuacjach istotna jest błyskawiczna reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć swobodę, iż pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę rodzimą, jak również zagraniczną. Rozpoczynając współpracę przewozową sporządzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyselekcjonowania korzystnego środku transportu. Szybko i mądrze działamy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek odcinku oferowanych przez nas usług. Wdrażane przez nas zlecenia są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie regionalnym i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Nasza specjalizacja to organizowanie specjalistycznych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w zasięgu dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i dobierają doskonałe rozwiązania dla Klientów. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje niezbędne informacje takie, jak: trasa przewożenia ładunku, specyfika towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport przygotowuje niezbędną specyfikację dokumentów do procesu przejazdu ładunków.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Luboń, Swarzędz oraz na terenie całej Polski i Europy.