Usługi transportowe i spedycyjne Proszowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Proszowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Proszowice

Towar transportowany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Bezpieczeństwo przewozu towarów to sentencja, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. Pełny proces przewozu ładunków, jest obserwowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Głównie przemieszczamy towar o standardowych rozmiarach. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za punktualnie i dokładnie wykonaną pracę. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy na transparentnych i zrozumiałych warunkach. Nasza firma przewozi załadunki do wyznaczonego miejsca z Klientem. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, że w sposób dynamiczny trafiają do wskazanego celu. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu nowe trasy Europy.

Usługi spedycyjne Proszowice

Błyskawicznie i skutecznie reagujemy na zmiany sytuacji awaryjnych na którymkolwiek fragmencie oferowanych przez nas usług. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym przygotowaniem dokumentacji. Podczas toku przewozu towarów mogą wystąpić przeróżnego typu dylematy. W takich czasach jest istotna natychmiastowa rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% trafia na czas. Profesjonalizm i kompletne nastawienie do każdego z Kontrahentów to cechy szczególne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji działań transportowych. Na każdym z kroków naszej działalności jesteśmy w stanie zasugerować dobre wyjście z obszaru spedycji i transportu. Do zajęć naszej spedycji zalicza się jednocześnie tworzenie dokumentów związanych z przewozem towarów. Do zagadnień naszego teamu spedycyjnego należy organizowanie przewozu. W niniejszym przedmiocie nasza spedycja pozyskuje od Konsumenta takie wskazówki jak: właściwość towaru, trasa transportowania ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem towaru oraz sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Nasza ekpia spedycyjna organizuje przewozy ekwipunków drobnicowych, jak i także towarów całopojazdowych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bobin, Ciborowice, Czajęczyce, Gniazdowice, Górka Stogniowska, Jakubowice, Jazdowiczki, Kadzice, Klimontów, Koczanów, Kościelec, Kowala, Łaganów, Makocice, Mysławczyce, Opatkowice, Ostrów, Piekary, Posiłów, Przezwody, Stogniowice, Szczytniki, Szczytniki-Kolonia, Szklana, Szreniawa, Teresin, Więckowice, Wolwanowice, Żębocin oraz na terenie całej Polski i Europy.