Usługi transportowe i spedycyjne Pruchnik

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pruchnika oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pruchnik

Bezpieczny transport towarów to sentencja, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Nasza firma przewozi towar z miejsca A do miejsca B ustalonego z Klientem. Korzystając pomocy naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do wykonywania przez nich fachu. Najczęściej doręczamy ekwipunek o podstawowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. Wysyłamy oraz dostarczamy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach na naszym kontynencie. W zasięgu działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do potrzeb transportowanego towaru optymalny środek dowozu. Pojazdy i naczepy, którymi dysponujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Z każdym Kontrahentem jesteśmy otwarci na zawarcie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Pruchnik

Nasz zespół spedycyjny podczas obmyślania przewozu uzyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Powierzając w nasze ręce towar możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie prace związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Duże kompetencje i specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza firma. Do każdego z Kontrahentów przystępujemy kompleksowo i szukamy dla niego optymalne rozwiązanie. Zadaniami naszej spedycji jest także sporządzanie dokumentacji przewożonych towarów. Szybko i sprawnie dopasowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych następujących podczas toku transportu. Spedycja to niesamowicie obszerny temat, stąd też w owej kwestii warto jest zaufać firmie z doświadczeniami. Proces transportu towarów zlecony naszej firmie jest regularnie pilotowany i kontrolowany. Z kolei w razie którychkolwiek komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja spedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością dostarczania towarów na czas. Marka Orzeł Transport sporządza potrzebną dokumentację do toku przejazdu ekwipunków. Organizujemy regionalne i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Hawłowice, Jodłówka, Kramarzówka, Parcelacja, Psiarnia, Rozbórz Długi, Rozbórz Okrągły, Rzeplin, Świebodna oraz na terenie całej Polski i Europy.