Usługi transportowe i spedycyjne Pruszcz Gdański

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pruszcza Gdańskiego oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pruszcz Gdański

Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak i indywidualni lubią wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną na czas pracę. Ładunek , jaki przewozi nasza firma jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i zawiera aktualną polisę ubezpieczeniową. Nasza załoga to zespół dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i fachowo. Nasze samochody i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny docierają do określonego celu. Wwozimy oraz przywozimy załadunki po całej Europie. Często przewozimy ładunek o podstawowych wymiarach. Na życzenie Klienta możemy wykonać również przewóz gabarytów ponadwymiarowych. W obszarze działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb transportowanego ładunku optymalny środek dowozu. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach własnych Kontrahentów. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość.

Usługi spedycyjne Pruszcz Gdański

Spedycja to szczególnie szeroki temat, toteż w tej kwestii warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Sprawowana przez nas działalność jest pełniona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz tożsama z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym zorganizowaniem dokumentacji. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są prowadzone zarówno na skalę krajową, jak również międzynarodową. Profesjonalizm i wszechstronne podejście do dowolnego z Klientów to cechy rozpoznawalne naszej ekipy spedycyjnej. Posiadamy spore doświadczenie w realizacji założeń przewozowych. Podejmując współpracę ze zleceniodawcą, zaczynamy od konsultacji z nim w celu doboru właściwego środka transportu. Nasza brygada spedycyjna w trakcie organizowania transportu uzyskuje niezbędne wskazówki takie, jak: trasa przewożenia ładunku, właściwość towaru oraz proces załadunku i rozładunku. Do obszaru uzyskiwanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się również składanie specyfikacji przejazdowej. Dla naszych Konsumentów jesteśmy w stanie wyprawić transporty zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Arciszewo, Będzieszyn, Bogatka, Borkowo, Bystra, Cieplewo, Dziewięć Włók, Goszyn, Jagatowo, Juszkowo, Krępiec, Lędowo, Łęgowo, Malentyn, Mokry Dwór, Przejazdowo, Radunica, Rekcin, Rokitnica, Roszkowo, Rotmanka, Rusocin, Straszyn, Świńcz, Weselno, Wiślina, Wiślinka, Wiślinka, Wojanowo, Żukczyn, Żuława, Żuławka, oraz na terenie całej Polski i Europy.