Usługi transportowe i spedycyjne Przedecz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Przedcza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Przedecz

Posiadamy przetarte ślady z wieloma odbiorcami oraz nadawcami ekwipunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Firma Orzeł Transport transportuje załadunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Nasza obsada składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Korzystając pomocy naszej firmy uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Klientów. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Do sprawnego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania medyczne, które upoważniają do wykonywania przez nich fachu. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ubezpieczony. Bezpieczny przewóz towarów to dewiza, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Importujemy i eksportujemy towary w całej Europie.

Usługi spedycyjne Przedecz

Nasza specjalność to przygotowywanie specjalistycznych i przystosowanych do potrzeb Klienta usług w charakterze wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz odnajdują perfekcyjne wyjścia dla Konsumentów. Nasz zespół spedycyjny podczas przewidywania przewozu uzyskuje wskazane informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do toku przewozu towarów. Realizujemy wykonywaną przez nas pracę w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. W trakcie całkowitego toku przewozu ekwipunków mogą zdarzyć się niejednorodnego sposobu motywy. W takich okolicznościach istotna jest ekspresowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy ekwipunków pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas. Z inicjatywą o zleceniodawcy dobieramy środek transportu do potrzeb przewożonego ekwipunku. Nasza ekpia spedycyjna aranżuje przewozy ładunków drobnicowych, jak i także ekwipunków całopojazdowych. Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę regionalną, jak również zagraniczną. Do zakresu realizowanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także dokonywanie specyfikacji przejazdowej.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Arkuszewo, Broniszewo, Chrustowo, Dziewczopólko, Dziwie, Holenderki, Jasieniec, Józefowo, Katarzyna, Kłokoczyn, Lipiny, Łączewna, Nowa Wieś Wielka, Rybno, Zalesie, Zbijewek, Zbijewo-Kolonia, Żarowo, oraz na terenie całej Polski i Europy.