Usługi transportowe i spedycyjne Pszów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Pszowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Pszów

Nasze samochody i naczepy, którymi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że w sposób dynamiczny trafiają do określonego celu. W zakresie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku adekwatny środek transportu. Wysyłamy oraz doręczamy ładunki w całej Europie. Nasza firma to zespół dobrze przygotowanych kierowców, którzy wykonują zadania dokładnie i fachowo. W teraźniejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas kłopotu inne trasy Europy. Firma Orzeł Transport transportuje załadunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania przez nich zawodu. Towar przemieszczany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Pszów

Nasze usługi spedycyjne i drogowe są realizowane także na skalę krajową, jak i zagraniczną. Zadaniami naszej spedycji jest również opracowywanie dokumentacji przemieszczanych towarów. Duże kompetencje oraz fachowe podejście do wykonywanych przez nas usług to właściwości, z którymi upodabnia się nasza marka. Do każdego z Konsumentów przystępujemy wszechstronnie i wyszukujemy dla niego dogodne rozwiązanie. Czas riposty na sytuacje awaryjne jest ekspresowy, a zlecenia przeprowadzane przez nas są w sposób elastyczny. Podczas przebiegu transportu ładunków mogą wyniknąć przeróżnego rodzaju kłopoty. W takich czasach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Firma Orzeł Transport zajmuje się również niezbędnym opracowaniem dokumentacji. Przekazując w nasze dłonie towar możesz mieć gwarancję, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Robione przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie międzynarodowym. Organizujemy regionalne oraz zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Rzuchów, Syrnia oraz na terenie całej Polski i Europy.